Vítejte na našem e-shopu Baseko

O FIRMĚ

Vítejte na naší webové stránce.

Dovolte, bychom Vám nabídli naše služby a výrobky z oblasti hydraulických systémů, filtračních systémů a tribotechnika.

Společnost BASEKO, spol. s r.o. byla založena v roce 1997 jako soukromá společnost. Naší hlavní specializací je návrh a výroba hydraulických, filtračních systémů, mazacích a chladících systémů, optimálně navržených podle potřeb zákazníka.

Na naší stránce najdete kompletní nabídku produktů z oblasti hydrauliky a olejové filtrace jako jsou hydraulická čerpadla, hydraulické rozvaděče, ruční monobloky, modulové ventily ve světlostech DN04, DN06, DN10, DN16, DN25, a taky kompletní příslušenství hydraulických systémů.

Také Vám nabízíme hydraulické filtry a BY-PASS-ové filtrační systémy které Vám dokážou radikálně snížit náklady a zároveň zvýšit spolehlivost vašich hydraulických systémů.

V naší každodenní práci se snažíme nabídnout našim zákazníkům flexibilní řešení s ohledem na ekonomickou výhodnost a špičkovou kvalitu.

Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat s jedinečnou péčí. Během 17 leté existence naší společnosti jsme získali široké zkušenosti v oblasti návrhu a výroby hydraulických systémů, jakož i olejové filtraci.

Baseko, spol. s r. o.

Lieskovec 830/107 (Areál ZTS)
01841, Dubnica nad Váhom
Slovensko

Získat polohu lokality

© 2020-2021 Baseko. Všechna práva vyhrazena. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga